NIE JESTES ZALOGOWANY
Task Force Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: gruch
15 Marzec 2014, 08:21
Dostęp do forum
Autor Wiadomość
gruch 
Meine Ehre heißt Treue

Replika: wz.96 Beryl
Numer TF: 54
Wysłany: 25 Czerwiec 2008, 11:04   Dostęp do forum

Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskania dostępu do forum drużyny Task Force, najpierw musisz przedstawić się w tym temacie. Powiedz w kilku zdaniach kim jesteś i co Cię tutaj sprowadza. Zamieszczenie zdjęcia obowiązkowe!

Brak zdjęcia, w konsekwencji może spowodowac wykasowanie postu petenta.

Wkrótce potem zostaniesz przydzielony do odpowiedniej grupy na forum, jednocześnie uzyskując dostęp do forum.
Ostatnio zmieniony przez Gunar 22 Luty 2011, 14:11, w całości zmieniany 5 razy  

Cichy 
Skrytobójca

Replika: M16A3
Wysłany: 12 Lipiec 2008, 19:22   

Name: Jacek Motyliński
Born: 13-07-1987 Gdańsk - Przymorze
Nationality: POLISH
Nickname: Cichy
Hobby: Airsoft, Komutery, kuchnia

Znalazłem was przez neta ( dawne pioruny)

O mnie hmm... Jestem sniperem od samego początku gdy ruszyłem z ASG.
Poza sokolim okiem zajmuje się też pirotechniką i bardzo dobrze sprawuje się jako taktyk.
Co do wyposażenia posiadam replikę L96A1 ( Chinol ), SPR/A Special Edition - Colt's Firearms
G&P, Colta z 2 wojny światowej na green gas ( BEEL )i Glock na Co2.
Na 1 miejscu stawiam TP ( Team play ), nie trawie indywidualistów.
Ostatnio zmieniony przez Cichy 18 Lipiec 2008, 12:09, w całości zmieniany 1 raz  

HisLiver
Gość
Wysłany: 17 Lipiec 2008, 17:17   

Name: Adam Krefta
Born: 03-11-1990 Gdynia
Nickname: HisLIver
Hobby: Airsoft, Siatkowka
Znalazłem was Przez Axel-a

Cuz Ucze sie w I LO w Sopocie Za niecale 2 msc w kl. Maturalnej... Ostatnio troche zajelem sie lowieniem ryb. Mysle ze plusem jest to ze na kazde spotkanie moge wziasc fotografa ze Soba :) W Tym momencie biegam w DPM-ie i z M249 w Dloni. I na wszelki wypadek zawsze Sigma. No to by bylo chyba na tyle :))

Pozdrawiam HisLiver

Nie grałem w innej drużynie. Wczesniej raczej jakos sporadycznie, co pewien czas w roznych miejscach z roznymi ludzmi :)) A gg :D 2055934
My Pleasure :)

W Polsce piszemy po polsku! i używamy polskich znaków.
Ostatnio zmieniony przez gruch 17 Lipiec 2008, 23:37, w całości zmieniany 1 raz  

damiano
Gość
Wysłany: 21 Lipiec 2008, 21:32   

hm w trójmieście od 4 lat,studia na AM V rok, praca airport Gdańsk-agent odprawy, hobby: żeglarstwo,lotnictwo,martini,sporo podróżuje..jak wiadomo robię dla was fotki-filmy. moja replika to Fuji Finepix 8-) S9600
motto :"Nadzieja to dobra rzecz. Może najlepsza ze wszystkich. A takie nigdy nie umierają."

www.martinibianco1863.blogspot.com
www.damianotravel.blogspot.com

Nike
[Usunięty]

Wysłany: 8 Wrzesień 2008, 18:31   

Już się przedstawiałam w sobotę, ale ok, mam na imię Anka ;) . Wiem o was, bo wcześniej strzelałam się w grupie Gruchy.. Ale długa historia, kiedyś to wszyscy latali z pistoletami, mało kto miał karabin sprężynowy, nie mówiąc o elektryku ;]. Jakoś z czasem wszyscy się 'poulepszali' ;] yyyy, ale ja swojego sprzętu nie posiadałam xD.. W sumie strzelałam się 2 lata z przerwami, mniejszymi, większymi :P .
Na razie się wycofałam z gry, wpadłam ostatnio do Was jako fotograf ;) . Chodzę do klasy maturalnej w 12 LO, jestem w klasie matfiz z Kubą i Bartkiem..
A mieszkam w Sopocie :D .

GG: 7197759

Rantrave
Gość
Wysłany: 11 Grudzień 2008, 22:51   

Witam,

DODO_Gdansk, dzisiaj wysłał mi zaproszenie na pw przez wmasg do Task Force. Jak widać chwilkę poszperałem i trafiłem na tą stronę. ^^',
Mam 18 lat, klasa maturalna mat-fiz, z kolegami od dwóch lat tak czysto dla zabawy sezonowo chodziliśmy do lasu się postrzelać (mała grupa 4 osobowa), z ASG. Interesuje się ostatnio właśnie ASG, lekko survivalem oraz ostatnio karate.

Eh, nie wiem zbytnio co więcej dodać, tak tylko podsumuję że mam nadzieję na częstsze spotkania i strzelaninki ASG niż 2x/rok xD

Do zobaczenia
gg 1860057

Silver
Gość
Wysłany: 17 Grudzień 2008, 11:49   

Witam, Mam większość potrzebnego sprzetu do zabawy i duzo chęci. Hobby To ASG, Siatka, gra na perce. Chętnie wpadnę pobiegac po lesie:)
silverman@wp.pl

MANDAO 
NAJEMNIK

Replika: m-4 MRE M-15 M-249 MP5-SD6 GLOCK 23
Wysłany: 7 Styczeń 2009, 00:38   

KAMIL KLIMEK
13,02,85
WARMIA -GÓROWO IŁAWECKIE
NA CHWILE OBECNA -BRZEZNO
ZWĄ MNIE -KLIM--KLIMAT--- LUB---MANDAO---(NET)
Hobby:OGÓLNIE WSZYSTKO PO TROCHU MIEDZY INNYMI MILITARIA WĘDKARSTWO (TROCHĘ WYGASŁO TAK JAK KLEJENIE MODELI) SWEGO CZASU SURVIVAL ITP.ITD.

Znalazłem Was przez neta

JEŚLI CHODZI O MNIE TO LUBIE DZIAŁAĆ W GRUPIE ALE I RAJDY SAMOBÓJCZE TEZ WYSTĘPUJĄ. ASG TO BYŁ DLA MNIE DODATEK, JAKO TAM Z KAD, POCHODZĘ NIE BYŁO GRUPY ALE MIAŁEM GRUPĘ WYPADOWA --LEKKI SURWIWAL.
STRZELANIE TO WIATRÓWKA (KRÓTKIE I DŁUGIE) LICZYŁA SIE MOC I EFEKT HEHE.

JAK PISZE POWYŻEJ ZNALAZŁEM WAS PRZEZ NETA I ODRAZU ZGADAŁEM SIE Z GRUCHEM. BYLEM JAKO --DOKTOREK--NA JEDNEJ STRZELANCE .
MYŚLĘ ZE MACIE ZGRANA GRUPĘ CO WIDAĆ .
JEŚLI CHODZI O ROLE W DRUŻYNIE TO NA CHWILE OBECNA CZAD KOMADNO PIERWSZA LINIA.
--SORRY MOGĘ BYĆ PRAWYM SNIPERA-- A Z CZASEM ODGRYWAĆ W RAZIE KONIECZNOŚCI I JEGO --OKO JEST NA MIEJSCU I DO TEJ PORY BYŁO DOBRE.

M4A1 PRZEROBIONE NA SZYNIE RIS CASV(SAM SKŁADAŁEM Z RÓŻNOŚCI).

M24-SPRĘŻYNA ALE DOŚĆ DOBRZE KOPIE
NASTAWIAM SIE NA MARPATA ALBO WOODLANDA
KAMIZELKA VTLB US PAS I ŁADOWNICA ALLICE

CHWILOWO BEZ BOCZNEJ BRONI
--PLATON--

http://gif.wiocha.pl/imag...6cdf6ae2ab1.gif
Ostatnio zmieniony przez gruch 7 Styczeń 2009, 08:45, w całości zmieniany 1 raz  

Rajnhold
[Usunięty]

Wysłany: 14 Styczeń 2009, 23:24   

Piotr Rajnhold/Reni Giers 21.04.1988

Co moge o sobie powiedzieć jak większość mnie zna?

Miejsce zamieszkania-Gdańsk Przeróbka

Staż w asg-5 lat

Replika-niewarto pisać bo to sie u mnie dośc szybko zmienia ,ale na chwile obecną warrior :) + beretta gg

Mój typ działań-a kij wie zależne od sytuacji:)

vlvt 
devoted The Cure fan

Replika: Mosin 1891/30 7.62x54R, strzelba IŻ-58 12/70
Wysłany: 1 Luty 2009, 19:45   

Cześć!!

Zostałem zaproszony do Waszego groma przez Gruch'a (za co dziękuję), więc wypadałoby się przedstawić.

Łukasz Rogowski
nick: vlvt (czytaj: velvet)
urodzony: 17-08-1983 Lębork
zamieszkały: Gdańsk Oliwa

Mam 25 lat, niedawno z sukcesem ukończyłem studia, pracuję w Gdańsku i mieszkam w Gdańsku Oliwie. Jestem maniakiem militariów i historii II wojny światowej, uwielbiam słuchać dobrą muzykę i oglądać dobre kino.
Dotychczas nie miałem żadnego realnego kontaktu z ASG, ale wiem, że "sport" ten mi sie spodoba. Myślę, że najbliższe spotkanie (08.02) wyjaśni wszystko.
Nie wiem co jeszcze mogę o sobie napisać... zacząłem już kompletować sprzęt i do końca lutego planuję zakup M4A1 ze stajni ICS'a.

The Cure - The Figurehead

Seba
[Usunięty]

Wysłany: 8 Luty 2009, 19:39   

Imie: Sebastian
Nick: Seba :)
urodzony: 3 sierpien 1981
mieszkam w Gdańsku

Juz po studiach, pracuje i jak moge to sie w tej pracy obijam. ASG interesuje sie od roku i mam nadzieje, ze potrwa to dluzej.

Alex 

Replika: RPK-74
Wysłany: 18 Luty 2009, 03:56   

Aha, zauważyłem ten wątek, więć należało by coś napisać.

Name: Aleksej
Born: 01.11.1988 (tak tak w dzień wszystkich zmarłych, ale sobie żyję :-P )
Nationality: Białoruś
Nickname: Aleks/Alex
Hobby: ASG, Broń, chemia i różnego rodzaju przygody.

Studiuję chemię na UG (chemia medyczna). Strzelam się ponad póltora roku z wmasg. Mam RK-06W Real wood [BOYI/P&J] i CM031A (który nie wiem czy mój, bo oddam go blondynce-koleżance jeśli w końcu ruszy tyłkiem i dołączy do ASG))) Mundur Flora (który w wojsku nazywają arbuzowym))
Ostatnio zmieniony przez Alex 18 Luty 2009, 18:46, w całości zmieniany 1 raz  

Metamorphsis
[Usunięty]

Wysłany: 19 Luty 2009, 17:58   

Imie: Dawid
Nick: Dawid :D
urodzony: 15/11/1993
mieszkam: Gdańsk-Wrzeszcz
zainteresowania: ASG, Piłka nożna, gry komputerowe
replika: (w tej chwili żadna ale mam na oku AK 47 Beta Specnaz)

Pierwszy raz bylem 15/02/09 na Jasieniu i bylo fajnie :D

I to by było na tyle ; ] wiecej informacji prosze pisac
Ostatnio zmieniony przez Metamorphsis 19 Luty 2009, 18:18, w całości zmieniany 4 razy  

szolek
[Usunięty]

Wysłany: 20 Luty 2009, 17:10   

Dawid Milewski (Szołek), mieszkam na Żabiance, strzelam się jakieś 3 lata, a aktualnie obijam na UG. Data urodzenia: 21 IV 1989.

Wcześniej należałem do 1KSS Szczytno, ale przeprowadziłem się do Trójmiasta i chcę się strzelać tutaj. Strzelałem się dookoła Szczytna, w Olsztynie i Nidzicy, więc nie można powiedzieć, że nie wiem o co chodzi :) Zaczynałem od sprężynowego famasa, aż w końcu przesiadłem się na elektryki. Latam w polskim mundurze i kopii fritza w za małym pokrowcu.

gg:4456474
Ostatnio zmieniony przez szolek 21 Luty 2009, 18:57, w całości zmieniany 1 raz  

Hannon 

Replika: M4A1 ICS
Wysłany: 2 Czerwiec 2009, 00:20   

Witam, nazywam się Mateusz - aka Zło.
Urodzony XII 1990. Prowadzę swoją ekipę 5TRO. Dla zainteresowanych
tymczasowe forum to http://www.5tro.fora.pl . Zarejestrowałem się gościnnie.
Adnotacja na prośbę Grucha. ;)

Pozdrawiam TaskForce.

micky119 

Replika: SR 25 i cała reszta
Wysłany: 11 Czerwiec 2009, 22:34   

Witam wszystkich pare słów o sobie
Michał Makowski
06.01.1978
Gdańsk starówka
kontakt
gg9135613
email micky119@onet.eu

Wyposażenie różne obecnie SR25 AK74 OBA oba elektryki i COLTA FIREARMS na co2 po przeróbce. ogółem mam już swój wiek i szukałem wiele hobby i w końcu znalazłem, jest to asg. Szukam fajnej ekipy z którą mógł bym postrzelać i opracować pare starć taktycznych, jak narazie jeżdziłem po polsce i brałem udział w wiekszych spotkaniach jak combatalert czy litter wars ale myśle że najważniejsze dla mnie jest w tej chwili poznać ludzi z Trójmiasta o podobnym hobby i podobnych zainteresowaniach jak moje ponieważ moje grono znajomych ma inne zainteresowania niz ja i zabardzo nie mam z kim sobie o tym pogadać. Pozdro i mam nadzieje że zobaczymy się przy najbliszej szczelance. :mrgreen:

Jinx
[Usunięty]

Wysłany: 25 Lipiec 2009, 13:23   

Witam. wyrażam chęci przystąpienia do waszej ekipy, więc pozwólcie ze sie przedstawię

Imię - Sebastian
Ksywa - Jinx
Wiek - 20lat
Zamieszkanie - Gdańsk olszynka
AEG - CM047C (Ak-74)
Mundur - polski mieszany (cały czas składam)

ASG jest dla mnie czymś można powiedzieć nowym, gdyż wprawdzie interesuje się tym tematem od jakiegoś roku, ale jakoś nie mogłem się namówić do kupienia AEGa, ale w końcu mi się udało potrzebuje teraz z kimś zacząć zabawę albo manewry xD .

DeNio
[Usunięty]

Wysłany: 10 Sierpień 2009, 09:17   

Czołem :]
Jestem Patryk "DeNio" Denicki
mam 19 lat jak napisałem na profilu urodzony 14.03.1990
Ogólnie strzelanki interesowały mnie od małego ( co chwile leciało się do kiosku po pistolecik na kulki ) a już o grze w zespole to od niedawna zacząłem spotykać się z ludźmi i grać w grupie... jak większość widziała mam G3 ROSS i planuje zostać dłużej z wami o ile mnie przyjmiecie :]

Pozdrawiam -=DeNio=- ;]

PIONE
[Usunięty]

Wysłany: 13 Sierpień 2009, 02:25   

Imię Piotr
Ksywa Pione
wiek 18+VAT
Zamieszkały Straszyn

Jeśli ktoś chce wiedzieć coś więcej proszę pytać nr GG 4372927

Wawron
[Usunięty]

Wysłany: 13 Sierpień 2009, 21:36   

Imię: Paweł Wengrzynowski
Ksywa: Wawron
Urodzony: 1989-09-29
Zamieszkały: Gdańsk-Biskupia góra
Zainteresowania: ASG ,modelarstwo

Moja przygoda z Asg rozpoczęła się wraz z manią pistolecików z kiosku. W prawdziwe Asg wprowadził mnie Rajnhold. Od niego kupiłem Fams-a a później M16. Brałem udział w dwóch spotkaniach Pierwszego Plutonu ,ale nie czułem się tam dobrze. Po długiej przerwie udało mi się wkręcić w Asg Denia. Od tamtego czasu strzelaliśmy się we dwójkę. Rajnhold dał mi znać o spotkaniu grupy i tak trafiłem do was. Mam nadzieję ze przyjmiecie mnie w swoje szeregi.
Ostatnio zmieniony przez Gryf 14 Sierpień 2009, 14:23, w całości zmieniany 1 raz  

Bormac 
Just a simple droid

Replika: G36E
Wysłany: 16 Sierpień 2009, 10:51   

Imię: Maciej Borchardt
Ksywa: Bormac
Urodzony: 1986-10-09
Zamieszkały: Gdańsk-Żabianka
Zainteresowania: konflikty XX-wieku, marynistyka, modelarstwo, Star Wars

Do ASG od jakiegoś czasu namawiał mnie Kubonik, więc w końcu postanowiłem zobaczyć, "z czym to się je". Po dwóch strzelankach z Wami muszę przyznać, że mi się podoba. :)
Z racji tego, że książki/filmy wojenne fascynowały mnie od dziecka, to ASG jest kolejnym krokiem.

Edit.

Dorzucam fotkę, dla łatwiejszego rozpoznania.

Ostatnio zmieniony przez Bormac 22 Sierpień 2009, 18:31, w całości zmieniany 1 raz  

matimatek
[Usunięty]

Wysłany: 13 Wrzesień 2009, 21:35   

Cześć,

Dzisiaj (czyt. 13.09.09) poznaliśmy się na jasieniu. Jestem jednym z tych "dzieciaków", które zaprosiliście, bo brakowało Wam ludzi.

Imię - Mateusz
Nickname - Mati,Dembek
Wiek - Noo... w kwietniu 16 dopiero (02.04.94).
Hobby - Airsoft, Narciarstwo, Pływanie, Komputery, Wędkarstwo
Zamieszkały - Gdynia
Mundur - Flecktarn

Narazie chodzi mi tylko o rejestracje, ponieważ rozumiem, że regulamin ważna rzecz i nie odstępujecie od kwestii wieku. Jak dojadę do tych 16 lat to chętnie zostanę na dłużej.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez matimatek 7 Październik 2009, 09:20, w całości zmieniany 1 raz  

lecter69
[Usunięty]

Wysłany: 24 Wrzesień 2009, 22:16   

Witam ;)

Imię: Kuba
Zamieszkały: Chojnice / Gdańsk (przymorze)
Hobby: AS, geocaching, gitara

Z airsoftem związany 2 lata. Replika: Boyi Rk-02.

Znalezione na wmasg.

pozdrawiam

Gunar 
Gunar

Replika: M16a3 CA, Aug
Wysłany: 28 Wrzesień 2009, 21:58   

Witam,

27.09.09 poznaliśmy się na Jasieniu.

Imię - Tomek
Nickname - Gunar
Wiek - Heh 33 lata,
Hobby - Airsoft, wędkarstwo, fotografia
Zamieszkały - Gdańsk
Mundur - Bundezwera (narazie)
Broń - Cm 0,28-C

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Gunar 2 Styczeń 2010, 20:01, w całości zmieniany 1 raz  

bocian 

Wysłany: 29 Wrzesień 2009, 19:45   

Witam,

27.09.09 poznaliśmy się na Jasieniu.

Imię - Darek
Nickname - Bocian
Wiek - jedyne 29 lata, (jeszcze chwile i 30 bleee)
Hobby - Airsoft, elektryka/elektronika, mechanika samochodowa , windy osobowo/towarowe
Zamieszkały - Gdańsk
Mundur - Bundezwera (prawie cały )
Broń - Mp5 A2/4
Ak 47 Cyma

zdięcia narazie brak

pozdro wszystkim
Ostatnio zmieniony przez bocian 2 Styczeń 2010, 09:57, w całości zmieniany 1 raz  

Masix
[Usunięty]

Wysłany: 2 Październik 2009, 18:58   

Cześć,

Jak pisał mój kolega matimatek.Że Jest jednym z tych "dzieciaków", które zaprosiliście, bo brakowało Wam ludzi , jestem tym drugim dzieciakiem :mrgreen:

Imię - Maciek
Nickname -
Wiek - 15 (26.07.1994)
Hobby - Airsoft , Judo , Komputery , Wędkarstwo
Zamieszkały - Gdynia
Mundur - Flecktarn
Tak jak napisał mój kumpel :
Narazie chodzi mi tylko o rejestracje, ponieważ rozumiem, że regulamin ważna rzecz i nie odstępujecie od kwestii wieku. Jak dojadę do tych 16 lat to chętnie zostanę na dłużej.

Pozdrawiam.

blassu
[Usunięty]

Wysłany: 12 Październik 2009, 17:03   

Siemka.
Poznaliśmy się na 2giej strzelance Auchan (chyba 27 września). Ostatnio byłem z wami na Stogach.
Imię - Adam
Nickname - Blassu
Wiek - 16 (25.06.93)
Hobby - ASG, Informatyka, modelarstwo
Zamieszkały - Gdańsk
Mundur - Bundeswehrka
Broń - M16 A4 JG III gen

Bojler 
Serious Shit

Replika: JG G36
Wysłany: 19 Październik 2009, 15:00   

Cześć,

Poznaliśmy się na pierwszej strzelance na Stogach (11 października).

Imię - Paweł
Nickname - wiele: Krzychu, Bojler, Whiskey...
Wiek - niecałe 22 (30.12.87)
Hobby - wiadomo ;)
Zamieszkały - Gdańsk
Mundur - wz.93 Pantera, 'bawełniak'
Broń - JG G36C

bartshcru
[Usunięty]

Wysłany: 19 Październik 2009, 20:02   

Witam,

Imię - Maciej
Nickname - bartshcru ale wołają na mnie grzyb , zwierzak
Wiek - 25
Hobby - Airsoft , HONDA
Zamieszkały - Sobieszewo
Mundur - USMC WOODLAND
Broń - m16a3 AGM

Waszą ekipę znalazłem na WMASG .
W Airsoft zacząłem się bawic w Irlandii jakieś 2 lata temu
( http://www.longfordairsoft.com/ ) . Niedawno wróciłem do Polski na stałe . Przeglądałem wiele ekip w GD ale wasza najbardziej mi przypasowała ;-) .
Poza tym zajmuje się TATTOO , i jestem miłośnikiem Hondy civic 4g :-)
To chyba na tyle...

engine5
[Usunięty]

Wysłany: 25 Październik 2009, 00:38   WITAM WSZYSTKICH !!!

Witam,

Imię - Grzegorz
Nickname - TYPE5 ale też mówią CASE5
Wiek - 21
Hobby - AIRSOFT , HONDA 4G, FOTOGRAFIA
Zamieszkały - Gdańsk - Sobieszewo
Mundur - Mundur Polowy WP
Broń - M4A1 po małych zmianach front szyny RIS + rączka taktyczna :-) + GLOCK 17 green Gass blow back a moja m4 jest powyżej mój chrześniak nim się bawi :-)

Znalazłem was WMASG . Airsoft-em zajmuje się tak koło 2 lat zaczynałem razem z bratem też jest u was zalogowany jego nick to bartshcru. Ja strzelałem się tu w Gdańsku z kolegami z straży granicznej i sąsiadem ;-) no a teraz z bratem szukaliśmy jakiejś grupy w Gda a wasza najbardziej odpowiada :-)
:-) :-) A tak to zajmuje sie Fotografią z przyjemności i trochę zawodowo i jestem też strażakiem.

BredMan
[Usunięty]

Wysłany: 2 Listopad 2009, 13:17   

Witam Wszystkich :)

Imię - Jarek
Nickname - BredMan
Wiek - 17lat (06.11.1992)
Hobby - Airsoft, wędkarstwo, modelarstwo, Kuchnia :)
Zamieszkały - Gdańsk/Oliwa
Mundur - WP
Broń - M24, niebawem Beretta 92F

Pozdrawiam :mrgreen:

zuber
[Usunięty]

Wysłany: 11 Listopad 2009, 22:03   

Witam wszytkich. Na poczatku powiem jak tu trafilem a mianowcie dzieki koledze o ksywie Alex ktory mieszka w tym samym akademiku. Na codzień pochodze z drużyny Praetorians Prabuty ale że przeprowadziłem się do Gdańska, gdyż jestem drugim trenerem w klubie Gedania Gańsk nie mam kontaktu z Airsoftem, ale mam nadzieje że dzięki wam zmieni się to w najblizzym czasie.
Mam na imię Bartek
Ksywa: zuber
broń: MK12 MOD 1 Spr ; Mossberg M590 ; L91A1 ; Ak74S
kamo : plska pantera wz 93
hobby: Siatkowka, airsoft, sporty walki (jiu jitsu)
zamieszkaly : Gdansk wrzeszcz akademik nr 2

szmuk 

Replika: G36 C
Wysłany: 23 Listopad 2009, 21:54   

O Tas Force dowiedziałem się jakiś czas temu od Cichego. Potem pomysł dołączenia do was podrzucił mi Kanclerz no i się zaczęło :)

Imię - Andrzej
Nickname - szmuk
Wiek - 18
Hobby - AIRSOFT, imprezy, granie na kompie
Zamieszkały - Gdańsk Morena
Mundur - Flecktarn
Broń - G36c
Ostatnio zmieniony przez vlvt 24 Listopad 2009, 07:07, w całości zmieniany 1 raz  

DYMO
[Usunięty]

Wysłany: 3 Grudzień 2009, 18:52   

Witam wszystkich.
I przedstawiam się!
Dane- Grzegorz
Ksywa- "DYMO"
wiek- 26
skąd- Gdańsk Kiełpinek
mundur- polski wz93, acu ucp
Broń- M4A1
gg - 8715268

Dowiedziałem się o Was na wmasg.pl. Jestem zainteresowany dołączeniem do Waszej drużyny. Nie byłem jeszcze w żadnym teamie. Ganiałem do tej pory tylko z jednym kumplem od czasu do czasu. Więc solidny trening by się przydał :) .
Zainteresowania to motoryzacja, fotografia, militaria.
Chciałbym zaznaczyć, że nie zawsze mogę być dyspozycyjny niestety. Studia zaoczne i własna firma. Ale coś zawsze można wymyślić. ;)

Pozdrawiam.
Grzegorz.
Ostatnio zmieniony przez DYMO 23 Listopad 2010, 21:15, w całości zmieniany 1 raz  

stalki 

Replika: m16a4 rudy para sniper version
Wysłany: 7 Grudzień 2009, 07:30   

Witam wszystkich . A więc od początku .
Imię i Nazwisko : Radosław Kotwicki
Data ur. 21.01.1993
Ksywa : Stalki , radolus , rudy ( co kto woli )
Mundur : Marpat woodland .
Replika : Stara zabawka Mandao ( sr-16 )
gg: 6054394

Dowiedziałem się o was podczas wymiany replik z mandao . Nie tyle chce do was dołączyć co trochę się z wami postrzelać . W asg siedzę od stycznia tego roku .

Pozdrawiam .

Moteo
[Usunięty]

Wysłany: 12 Grudzień 2009, 03:11   

Witam.
Imię i Nazwisko: Mateusz Czyscik
Data ur. 31.03.1987
Ksywa: Moteo, Roncev
Mundur: Podróbka
Replika: Cyma
gg: 142732

Dowidziałem się o was od kolegi. Na jednej strzelance już bylem.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez vlvt 12 Grudzień 2009, 09:07, w całości zmieniany 2 razy  

vlvt 
devoted The Cure fan

Replika: Mosin 1891/30 7.62x54R, strzelba IŻ-58 12/70
Wysłany: 12 Grudzień 2009, 09:10   

@ Moteo: Witaj!
Mógłbyś podać wzór kamuflażu używanego przez Ciebie umundurowania (woodland, WP, flecktarn, flora etc.), model repliki (typ broni: AK-47, G36, M4A1 etc.) oraz na której naszej strzelance byłeś? Znacznie ułatwi to skojarzenie Cię.

DODO_gdansk napisał/a:
Było by miło, gdyby nowo się tutaj wpisujący, zamieścił swoje zdjęcie, żebyśmy mogli go na początku jakoś rozpoznawać. ;-)

The Cure - The Figurehead

brumir
[Usunięty]

Wysłany: 1 Styczeń 2010, 19:48   

Witam.
Imię i Nazwisko: Adam Brumirski
Ksywa: Brumir
Data ur. 24.05.1993
Mundur: WP wz. 93
Replika: m4
gg: 2787457

Dowiedziałem się o was od kolegów. Na chwilę obecną zaczynam swoją przygodę z ASG broń jest najczęściej pożyczana ale na stałe to jakiś spring typu shotgun m47.
Ostatnio zmieniony przez brumir 19 Kwiecień 2011, 23:27, w całości zmieniany 5 razy  

Sobol
[Usunięty]

Wysłany: 9 Marzec 2010, 15:02   

Cześć. O task force dowiedziałem się od kolegi z którym chodziłem kiedyś do klasy , od Szmuka . Zainteresowałem się tym tematem bo lubie militaria i sprawy związane z wojną.
Jeżeli chodzi o ASG to jestem świerzakiem i chętnie posłucham rad bardziej doświadczonych kolegów. Poznaliśmy się na strzelance 7 marca na stogach.
Imię i Nazwisko: Paweł Sobecki
Ksywa: Sobol , Sobek , Kalios
Urodzony : 28.11.1991 w Tczewie
Mundur: Flecktarn
Broń: Narazie brak czegoś konkretnego , ale rozglądam się (kupiłbym coś używanego jakbyście mieli coś nazbyciu).
Gadu: 2551562

Merv 

Wysłany: 22 Marzec 2010, 19:54   

Witam,

O TF dowiedziałem się od Szmuka, byłem na ostatniej strzelance (14 marca). Jeśli chodzi o ASG to tak jak Sobol nie umiem praktycznie nic, oprócz walenia full auto i krzyczenia że dostałem :) Tak czy owak, mój kontakt z lasem nie ogranicza się do strzelanek, od paru ładnych lat biorę udział w marszach na orientację, więc posiadam (całkiem niezłe w moim mniemaniu) umiejętności posługiwania się mapą i kompasem.

Imię i nazwisko: Dobromir Kabuła
Ksywa: Dob, Dobo, Merv
Mundur: Testuje pożyczane chwilowo, ale wybiorę chyba Flecktarn
Replika: jakiś AK 74
GG: 5056480

adi 

Replika: Mk 12 SPR mod 0
Wysłany: 25 Marzec 2010, 23:17   

Witam,

od jakiegoś czasu zacząłem interesować się Airsoftem jednak w tym temacie z praktycznego punktu widzenia jestem zielony. Nie mam żadnej repliki ani munduru. Szukam ekipy z którą mógłbym zacząć swoją przygodę. Mam trochę gotówki którą mam zamiar poświecić na zakup niezbędnego sprzętu jednak na nic mi on jak nie będę miał z kim strzelać. Trafiłem na Was bo jesteście dużą grupą i moim zdaniem dobrze zorganizowaną która ma spore pojęcie o tym sporcie. Nie ukrywam, że z czasem byłbym zainteresowany wstąpieniem w Wasze szeregi na stałe, jeżeli oczywiście i Wy wyrazicie taką chęć. Nie chciałbym trafić na jakąś grupę dzieciaków która pobiega kilka razy i im się to znudzi. Jeżeli znalazłby się wśród was ktoś, kto chciałby się spotkać i pogadać na ten temat, doradzić w sprawie kupna sprzętu, opowiedzieć o waszej grupie będę bardzo wdzięczny. Czekam na wiadomość.

Jeszcze kilka info o mnie:

Imię i Nazwisko: Adrian Borkowski
Ksywa: po prostu Adi
Na co dzień: Praca i zaoczne studia
Zainteresowania: Sport, geografia, gry komputerowe
Nr GG: 5509025

Torun
[Usunięty]

Wysłany: 2 Czerwiec 2010, 14:54   

Witam

ID Mariusz Toruńczak
Ksywa Toruń
Wiek mamy 21
Skąd Kębłowo /Wejherlandia
Na co dzień : Emgieer z kropką przy lotnisku /Studia zaoczne/ treninguję się w piłkę nożną ale do kadry nie chce
Zainteresowania ASG Licencjat PS2 Alkohol na borneo :)
GG 9103373

Słyszałem o was na a3c później było pamiętne Borneo 2010 i postanowiłem was znaleśc a jako że oferujecie mase treningów więc głupio nie skorzystac zwłaszcza że mało się dzieje w pobliżu mnie i tylko zwykłe jebanki do 15 latków co mnie nie jara

Draver
[Usunięty]

Wysłany: 9 Czerwiec 2010, 23:56   

Tomek, Gdańsk, teoretycznie wciąż student filozofii na UMK. :]
Zainteresowania: informatyka, głównie systemy operacyjne, od jakiegoś czasu programowanie, filozofia, religie, książki (fantastyka, od jakiegoś czasu s-f).
ASG: Od jakiegoś czasu, tylko teoria, nie miałem kontaktu z nikim kto by się tym zajmował więc praktyki nie mam niestety żadnej, jednak szybko się uczę.

O TF dowiedziałem się od micky119, przypadkiem właściwie.

kane
[Usunięty]

Wysłany: 3 Sierpień 2010, 20:29   

Michał Brodowicz
Ksywa: Kane
Miasto: Gdańsk Żabianka
Replika: M-3000
ASG od jakiegoś miesiąca
Zainteresowania: książka gry LARPY

Arab
[Usunięty]

Wysłany: 20 Sierpień 2010, 13:37   

Witam
Imię: Kajetan
Nick: Arab
Zam. Gdańsk Żabianka
Mundur: chwilowo Fleck ale będzie WP :)
Replika: póki co pożyczona a własną jestem w trakcie kupowania..
Zainteresowania: Lotnictwo/ASG/Strzelectwo sportowe ( Ruchoma Tarcza ) /Spadaki
ASG: Byłem z Wami na 3 strzelankach i mi sie spodobało

Dowiedziałem się o Was od Grucha, Kubona i Bormac'a :-D
Sorry za niezamieszczenie foty ale komp po formacie :/

Belzebub 
Lubie placki

Replika: m15a4 CA
Wysłany: 20 Sierpień 2010, 19:48   

Witam powiedział mi o was znajomy tzn. dal link do waszej strony :)
Imie: Darek
ur: 23.06.1989
Nick: Belzebub/Jamochlon
Mieszkam: MIkołajki mazurskie podczas studiow Gdańsk przymorze
Replika:m15a4 CA mundur flecktarn
Zainteresowania:żeglarstwo,pływanie,ratownictwo wodene,asg,taniec,ogolnie sport i wszystko co jest zwiazane z dobra zabawa i swierzym powietrzem :D

Studiuje na AWFiS w Gdańsku z tad zamilowanie do sportu w asg bawie sie od niedawna z grupa znajomych z mazur sprzyjaja ku temu pozostalosci niemieckiej infrastruktury militarnej ktorej jest pelno w lasach:) mam nadzieje na dobra zabawe po przybyciu do 3miasta.

Platfuz
[Usunięty]

Wysłany: 21 Wrzesień 2010, 23:36   

Witam chciał bym zostać członkiem ekipy TASK FORCE

Imie:Piotr
Ksywa:Platfuz
Sprzęt:JG G36K
Mundur:Słowacki DPM
Zamieszkały:Gdańsk ,Chełm
Interesuje się lotnictwem , militariami jestem modelarzem . W Asg zaczełem się bawić od wakacji tego roku ,wcześniej jedynie przeglądałem fora .

Tomas
[Usunięty]

Wysłany: 12 Październik 2010, 12:38   

Name: Tomasz Ćwikliński
Born: 13-05-1972 Gdańsk - Niedźwiednik
Nickname: Tomas
Hobby: poza wiadomym, to jeszcze turystyka, góry, wspinaczka, narty zjazdowe i biegowe, fotografia, taniec

Jak trafiłem? Poznałem Gunara na jakiejś strzelance...

Doświadczenie: od pół roku strzelanki z A3C

Wyposażenie: M4A1 + Colt M1911 (CO2)

Pozdrawiam

Grabel
[Usunięty]

Wysłany: 12 Październik 2010, 18:39   

Name: Aleksander
Born: 06.04.1995
Nickname: Grabel
Hobby: Asg,zabawa pc,bieganie,silownia,militaria

Jak trafiłem? znalazlem na wmasg

Doświadczenie: troche z GGS ,troche z a3c , 1,5 rok z Airsoftem

Wyposażenie: M4 3 Generacja

Pozdro :-D

Łysy
[Usunięty]

Wysłany: 12 Październik 2010, 20:15   

Witam wszystkich

Jak większość kojarzy byłem już z wami na kilku strzelankach. Na pierwszej jeszcze dawno temu na zaproszenie Denia a później już z Cichym, Mandao i resztą. W końcu zebrałem się na rejestrację (tak wiem leń ze mnie :P ).

A więc po kolei:

Imię: Michał
Ksywa: Łysy
Mundur: Urban Digital, niedługo zakupy wiec bedzie coś jeszcze :)
Repliki: zaczynałem od plastikowego p90, potem Famas od Cyberguna, jeszcze niedawno MP5SD a teraz już MG36 i gazowa pseudo beretka.
Zainteresowania: motoryzacja, asg, i pewnie jeszcze 1000 innych - ogólnie nie lubie sie nudzić :P

Jak was znalazłem? - jak już pisałem pierwszy raz byłem dawno temu z Deniem- wtedy nieiwedziałem co to Task Force i wogóle. Później już jakoś tak spotkaliśmy sie na J1 z Cichym i jakoś się zaczeło.

Czego tu szukam/oczekuję? - tak jak i kolega Adam którego kojarzycie szukałem jakiejś zwartej, dobrze zorganizowanej ekipy- w skrócie konkret a nie stanie i gadanie. Przez jakiś czas myśleliśmy o załozeniu czegoś swojego ale stwierdziliśmy że u was jest lepiej :D tak więc chciałbym tu zawitać na dłużej.

Pozdro

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty